O nas

Firma HG Robotics jest producentem maszyn konfekcjonujących. Od 2011 roku specjalizujemy się w produkcji m. in. maszyn dozujących, etykietujących, zakręcających, urządzeń do automatyzacji procesów produkcyjnych oraz instalacji systemów wizyjnych w liniach klienta. Dla naszych klientów dostarczamy zarówno pojedyncze maszyny konfekcjonujące, jak i kompletne linie konfekcjonujące wyposażone w specjalistyczne systemy wizyjne.

Nasze maszyny mogą być wyposażone w automatyczne sortowanie nakrętek. Możliwa jest też weryfikacja oraz śledzenie produktu przemieszczającego się po taśmie. Identyfikacja produktu również odbywa się w sposób automatyczny.

Jako profesjonalny producent maszyn konfekcjonujących skupiamy się przede wszystkim na tym, by dostarczyć klientowi sprzęt, z którego będzie zadowolony i który będzie optymalizował funkcjonowanie jego firmy. Jeśli szukasz produktu skrojonego na miarę swojej fabryki, dobrze trafiłeś. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy z pełną rzetelnością i staramy się pomóc indywidualnie. Jeśli klient zażyczy sobie, by jego linia rozlewnicza była wyposażona w automatyczne sortowanie nakrętek, a dokręcarka pracowała według ściśle określonych wymogów, robimy wszystko by sprawnie i terminowo wywiązać się z powierzonego nam zadania.

Nasze maszyny dostarczane są do producentów z branży kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej i spożywczej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, techniczną wiedzę i umiejętność rozwiązywania indywidualnych problemów naszych klientów. Oferowane przez nas linie do kosmetyków, chemii czy innych produktów spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szczególnie zachęcamy do kontaktu, jeśli Państwa zamówienie należy do trudnych lub niestandardowych.

Nasi pracownicy są przeszkoleni w realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu!

EnglishGermanPolish