Targi Pracy na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych – odwiedź nas!

Zapraszamy serdecznie na targi pracy, na których nasza firma HG Robotics Sp. o.o. Sp k. będzie obecna. Targi odbędą się 27 marca 2023 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, a nasze stoisko będzie oznaczone numerem 7. Będzie to doskonała okazja, aby poznać naszą firmę i dowiedzieć się więcej o naszych projektach oraz możliwościach zatrudnienia.

Na stoisku HG Robotics Sp. o.o. Sp k. będziecie mieli okazję porozmawiać z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i podzielą się swoimi doświadczeniami. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie robotyki oraz automatyki przemysłowej.

Jeśli interesują Cię nowoczesne technologie i chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży, to koniecznie odwiedź nasze stoisko na targach pracy. Będzie to także doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty i rozpocząć swoją karierę zawodową.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i przyjdź na targi pracy 27 marca 2023 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Do zobaczenia na stoisku numer 7!

EnglishGermanPolish