Spotkajmy się na 8. edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack!

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy na 8. edycję Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack, która odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2023 roku w centrum PTAK WARSAW EXPO. HG Robotics ma zaszczyt uczestniczyć w tych prestiżowych targach po raz kolejny. Tym razem zapraszamy na stoisko B2.24. 

Z przyjemnością porozmawiamy ze wszystkimi zainteresowanymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, techniczną wiedzę dotyczącą budowania maszyn dozujących, etykietujących, zakręcających oraz zrobotyzowanych systemów do automatyzacji procesów produkcyjnych. Oferowane przez nas linie do kosmetyków, chemii czy innych produktów spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska B2.24., aby zapoznać się z naszymi propozycjami i porozmawiać z naszymi ekspertami. 

Z radością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i zaproponujemy indywidualne, spersonalizowane rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających partnerów.

Zaspół HG Robotics

EnglishGermanPolish