Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

MEDO  to automatyczna liniowa maszyna przeznaczona do etykietowania opakowań okrągłych i stożkowych. Urządzenie uzyskuje wydajność do 60szt./min. Nadaje się do wyposażenia linii produkcyjnej zarówno jako etykieciarka słoików, jak i etykieciarka do butelek. 

MEDO jest uniwersalną etykieciarką dzięki której możemy nanosić jedną lub dwie etykiety po obwodzie. Maszyna ma możliwość zainstalowania systemów wizyjnych do pozycjonowania etykiety w ściśle określonym miejscu na opakowaniu. 

Dzięki zastosowaniu trójrolkowej, szybkowymiennej obrotnicy maszyny z serii MEDO obsługują różne kształty opakowań wykonanych z różnych materiałów

 

Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

Etykieciarka MEDO przystosowana jest do nanoszenia zarówno bardzo niskich etykiet, jak i tych bardzo wysokich, do 300 mm. 

Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy etykieciarka MEDO nadaje się do zastosowania na Państwa linii produkcyjnej, prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy, który postara się Państwu pomóc i w razie konieczności dobrać odpowiednią maszynę zgodnie z Państwa wymaganiami.

Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

głowica etykietująca

obrotnica

panel HMI

transporter płytkowy

statyw z szafą elektryczną

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish