Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

specyfikacja

Jako producent maszyn konfekcjonujących posiadamy w swojej ofercie również maszyny uzupełniające linie produkcyjne. Oprócz urządzeń, takich jak zakrętarki czy dozowniki, mogą Państwo kupić u nas również etykieciarki. Wybierając pośród szerokiej gamy produktów, decydują Państwo czy etykieciarka ma być automatyczna, do jakich opakowań ma być przeznaczona oraz jaką ma mieć prędkość.

Jednym z polecanych przez nas urządzeń jest ułatwiająca etykietowanie opakowań etykieciarka MEDO 60.
MEDO 60 to automatyczna liniowa maszyna przeznaczona do etykietowania opakowań okrągłych i stożkowych. Ta doskonała etykieciarka opakowań okrągłych posiada wydajność do 60szt./min. Nadaje się do wyposażenia linii produkcyjnej zarówno jako etykieciarka słoików, jak i etykieciarka do butelek.

Dzięki zastosowaniu w linii produkcyjnej etykieciarki MEDO 60, mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy nanoszeniem jednej lub dwóch etykiet po obwodzie. Maszyna ma możliwość zainstalowania systemów wizyjnych do pozycjonowania etykiety w ściśle określonym miejscu na opakowaniu.

Dzięki zastosowaniu trójrolkowej, szybko wymiennej obrotnicy, maszyny z serii MEDO 60 obsługują różne kształty opakowań wykonanych z różnych materiałów, takich jak PET, HDPE, SZKŁO, ALUMINIUM.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy etykieciarka MEDO 60 nadaje się do zastosowania na Państwa linii produkcyjnej, prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy, który postara się Państwu pomóc i w razie konieczności dobrać odpowiednią maszynę zgodnie z Państwa wymaganiami.

Zobacz również:

Summary
Review Date
Reviewed Item
Etykieciarka do butelek pet, słoików i opakowań okrągłych
Author Rating
51star1star1star1star1star

Specyfikacja maszyny

Wydajność:do 3000 szt./h
Wysokość głowic etykietujących160 mm (opcja 240 mm)
Długość etykietydo 450 mm
Średnica zewnętrzna rolki
z etykietami
Ø 300 mm
Średnica nawoju wew.
etykiet
Ø 40 mm, Ø 76 mm
Regulacja pochylenia kąta głowicy
Transporter płytkowydł. 2000-2500 mm, szer. 100 mm
Precyzja wysuwu etykiety+/- 0,6 mm
PanelHMI, dotykowy 7”
SterowanieMitsubishi

Media

Napięcie230V 50/60Hz
Pobór mocy1,5 kW
Przyłącze powietrzaØ 8mm
Sprężone powietrzedo 6 bar
Schemat techniczny
Szybki kontakt!
+
Wyślij!