Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

Jako producent maszyn konfekcjonujących posiadamy w swojej ofercie również maszyny uzupełniające linie produkcyjne. Oprócz urządzeń, takich jak zakrętarki czy dozowniki, mogą Państwo kupić u nas również etykieciarki. Wybierając pośród szerokiej gamy produktów, decydują Państwo czy etykieciarka ma być automatyczna, do jakich opakowań ma być przeznaczona oraz jaką ma mieć prędkość.

Jednym z polecanych przez nas urządzeń jest ułatwiająca etykietowanie opakowań etykieciarka MEDO 60.
MEDO 60 to automatyczna liniowa maszyna przeznaczona do etykietowania opakowań okrągłych i stożkowych. Ta doskonała etykieciarka opakowań okrągłych posiada wydajność do 60szt./min. Nadaje się do wyposażenia linii produkcyjnej zarówno jako etykieciarka słoików, jak i etykieciarka do butelek.

Etykieciarka do opakowań okrągłych MEDO 60

Dzięki zastosowaniu w linii produkcyjnej etykieciarki MEDO 60, mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy nanoszeniem jednej lub dwóch etykiet po obwodzie. Maszyna ma możliwość zainstalowania systemów wizyjnych do pozycjonowania etykiety w ściśle określonym miejscu na opakowaniu.

Dzięki zastosowaniu trójrolkowej, szybko wymiennej obrotnicy, maszyny z serii MEDO 60 obsługują różne kształty opakowań wykonanych z różnych materiałów, takich jak PET, HDPE, SZKŁO, ALUMINIUM.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy etykieciarka MEDO 60 nadaje się do zastosowania na Państwa linii produkcyjnej, prosimy o kontakt z przedstawicielem naszej firmy, który postara się Państwu pomóc i w razie konieczności dobrać odpowiednią maszynę zgodnie z Państwa wymaganiami.

1090.00.000.00 Grzanpol.collaboration (4)

Transport opakowań w paksach formatowych

Dozownik przepływomierzowy

Zakręcarka uniwersalna rolkowa

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania