Linia dozująca ML-50

Linia ML-50 stanowi rozbudowaną wersję linii ML-30 i pozwala na uzyskanie jeszcze wyższego parametru wydajności produkcji. Linia dozująca przeznaczona do chemii, kosmetyków, płynów do spryskiwaczy i innego medium dozowanego na przykład do kanistrów.

ML-50 produkcji HG Robotics to urządzenie, w którym opakowania prowadzone są liniowo po transporterach płytkowych. Zaletą stosowania tego typu przenośników jest ich duża zwiększona wytrzymałość oraz możliwość stosowania opakowań o dużych gabarytach.

Urządzania są niewielkie jeśli chodzi o gabaryty– przezbrajanie dzięki dedykowanym elementom formatowym odbywa się bardzo szybko, a obsługa na panelu operatora jest niezwykle intuicyjna.
Dozownik objętościowy zastosowany w tej linii składa się z: leja wykonanego ze stali kwasoodpornej; kolektora doprowadzającego medium zaprojektowanego w taki sposób, aby pozostałość medium w układzie była minimalna; układu centrowania opakowań; nalewaków dozujących produkt od dna opakowania, precyzyjnego i dokładnego napędu pneumatycznego.

Zobacz jak pracuje ML-50

Istnieje możliwość wyposażenia dozownika w napędy przepływomierzowe, serwonapędy i inne. Dobór rodzaju podawania medium ustalany jest z klientem indywidualnie w zależności od rodzaju produktów.

Za podawanie zamknięć odpowiada wysokowydajny sortownik kaskadowy, przy pomocy którego wysortowanie nakrętki trafiają do układu zamykania. Prezentowana zakręcarka to urządzenie typu „pick and place” napędzane precyzyjnym serwonapędem, które umożliwia zamykanie różnych kształtów opakowań.

Standardowo linia ML-50 doposażania jest w etykiecierakę, która gwarantuje wysoką precyzję nanoszenia etykiety.

Maszyna ML-50 skonfigurowana pod potrzeby klienta to rozwiązanie gwarantujące wieloletnią wysokowydajną i bezawaryjną produkcję.

1091.00.000.00 BIOETANOL LINIA_2_Easy-Resize.com

stół podawczy

dozownik perystaltyczny

nalewarka sześcio nalewakowa

sorter do zamknięć

podwójna zakręcarka GRIPPEROWA

etykieciarka do opakowań okrągłych i płaskich

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish