Linia dozująca ML-20 [#66]

Linia dozująca ML-20

Uniwersalna linia ML-20 jest najmniejszym i  najbardziej kompaktowym urządzeniem liniowym naszej produkcji. Maszyna charakteryzuje się niewielkimi gabarytami. Ma możliwość obsługi różnych kształtów opakowań. Linia dozująca ML-20 służy do konfekcjonowania produktów z branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej czy farmaceutycznej. Linia może zostać wyposażona zarówno w dozownik objętościowy jak również dozownik przepływomierzowy. 

Linia ML-20 przystosowana jest do dozowania wprowadzanego medium o wysokiej temperaturze i gęstości. W maszynie zastosowano niezawodny i niezwykle dokładny napęd pneumatyczny z odpowiednio zaprojektowanym układem mokrym i uszczelnieniami. Mamy możliwość doposażenia urządzenia w system podtrzymywania temperatury medium montowany na zbiorniku. 

Zobacz jak pracuje ML-20

W ofercie firmy HG Robotics znajdują się zarówno pojedyncze maszyny konfekcjonujące, jak i kompletne linie produkcyjne. Produkujemy i dostarczamy maszyny o różnym przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się zarówno linie dozujące, jak i maszyny etykietujące (nanoszące etykiety na każdy rodzaj opakowań) , zakręcarki liniowe, a nawet nakrętarki.

W linii ML-20 może zostać zastosowana uniwersalna zakręcarka rolkowa, na której bez problemu można dokręcić pompki, triggery, nakrętki. Opcjonalnie możemy linie wyposażyć w sortownik nakrętek i automatyczną zakręcarkę do nakrętek. Na końcu linii ML-30 proponujemy nasze liniowe etykieciarki.

Jeśli Państwa linia dozująca do chemii ma być wyposażona w inny rodzaj zakręcarek, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się spełnić Państwa oczekiwania i doradzić w doborze maszyn.

1069 ZŁOŻENIE GŁÓWNE

stół podawczy

nalewarka dwunalewakowa

transporter płytkowy

sorter do zamknięć

zakręcarka GRIPPEROWA

głowica do wklejania plomb

etykieciarka do opakowań okrągłych i płaskich

stół odbiorczy

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish