Uniwersalna linia dozująca UL-50

Linia UL-50 stanowi rozbudowaną wersję linii UL-30 i pozwala na uzyskanie jeszcze wyższego parametru wydajności produkcji. Linia UL-50 wybierana jest przez największe zakłady produkcyjne w kraju i za granicą i z powodzeniem stawia czoła wyzwaniom jakie stawia współczesny przemysł nastawiony na wysoką wydajność.

Linia dozująca firmy HG Robotics przeznaczona m.in. do kremów, olejków, balsamów. Jest to urządzenie dozująco – zamykająco – etykietujące dedykowane dla branży kosmetycznej.

Opakowania w linii transportowane są w regulowanych paksach, które dzięki swojej budowie pozwalają na stosowanie różnych typów opakowań. Układ transportu (pętla) posiada płytki wykonane z materiału o podwyższonej odporności na ścieranie, a cała konstrukcja wykonana z anodowanego aluminium gwarantuje wysoką żywotność układu. 

Układ tłokowy napędzany osobnymi serwonapędami pozwala na dozowanie z wysoką dokładnością produktów o zróżnicowanych właściwościach fizycznych, takich jak lepkość czy gęstość. Istnieje możliwość zastosowania różnych typów napędu, takich jak na przykład przepływomierze.

Zobacz jak pracuje UL-50

Modułowa budowa maszyny UL-50  pozwala na doposażenie układu w system pozwalający na precyzyjne wprowadzanie zamknięć z pipetą oraz zakręcarkę typu 4ROLL – urządzenie zaprojektowane do zamykania wielu typów opakowań.

Linię UL-50 doposażamy w etykieciarkę do opakowań okrągłych i płaskich gwarantującą wysoką precyzję nanoszenia etykiety oraz stół odbiorczy pozwalający na wygodny odbiór gotowych produktów przez operatora.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysoce zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu konfekcjonowania produktów. Z powodzeniem dostarczamy urządzenia spersonalizowane, to znaczy dostosowane pod dany rodzaj produktu czy oczekiwanie Klienta.

RENDER_UL-60_Easy-Resize.com

nalewarka z czterema lub sześcioma nalewakami

platynkarka

zakręcarka gripperowa

zakręcarka 4roll

głowica etykietująca od góry

etykieciarka do opakować okrągłych i płaskich

stół odbiorczy

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish