Zakręcarki automatyczne – zakręcarki do butelek

Zakręcarki

Ciąg technologiczny zakładu produkcyjnego wymaga posiadania wielu specjalistycznych urządzeń. Dlatego całe linie produkcyjne wyposażone są w harmonijnie działające ze sobą maszyny. Jednymi z nich są multiformatowe zakręcarki automatyczne. Są to urządzenia niezbędne m.in. w branży spożywczej, kosmetycznej i wielu innych, w których częścią procesu produkcji jest napełnianie pojemników. Ich działanie skutkuje zwiększeniem wydajności pracy, pewnym dokręceniem nakrętki i gwarancją szczelności opakowania. Wpływa to na lepsze postrzeganie marki, lojalność klientów i zyski przedsiębiorstwa.

Zakręcarki do butelek

Aby skutecznie zamknąć butelki, koniecznie należy wyposażyć zakład w zautomatyzowane zakręcarki multiformatowe. Gwarantują one szczelność opakowania bez względu na rodzaj gwintu czy typ zamknięcia. Rolki zamykające i precyzyjnie działający centrownik umożliwiają napełnianie opakowań wyposażonych w pompki, triggery, nakrętki czy flip-topy.

UNIWERSALNA ZAKRĘCARKA 4 Roll
Zakręcarki automatyczne - zakręcarki do butelek

Zakręcarka multiformatowa

Jest to urządzenie działające na podstawie precyzyjnego systemu sterowania. Kontroluje położenie opakowania i centruje je tak, by zostało szczelnie zamknięte. W zależności od potrzeb można płynnie regulować siłę dokręcania. Zapobiega to wydostawaniu się produktu lub zerwaniu gwintów. Do tego typu maszyn zaliczają się np. zakręcarki do kosmetyków.

Zakręcarki liniowe

Umiejętne połączenie maszyn produkcyjnych zapewnia płynność pracy ciągu technologicznego. Dlatego właśnie polecanym rozwiązaniem dla zakładów produkcyjnych są zakręcarki liniowe. Do ich największych zalety należy zaliczyć możliwość regulacji siły domykania, funkcję cofania linii, a także dokręcania w ruchu.

Aby skorzystać z prezentowanej przez HG Robotics oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Gwarantujemy, że każda zakupiona u nas zakręcarka multiformatowa lub inna z automatycznych maszyn zakręcających butelki spełni Państwa oczekiwania.

Uniwersalna multiformatowa 4ROLL

Zakręcarka wieloformatowa z serwonapędem

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish