Głowica etykietująca

Profesjonalna głowica etykietująca to urządzenie do automatycznego nanoszenia etykiet samoprzylepnych w różnych aplikacjach, umożliwiająca etykietowanie m.in. kartonów, opakowań zbiorczych.

Kompaktowa budowa głowicy etykietującej pozwala na zastosowanie jej w zestawieniu z pasami bocznymi do rozładunku opakowań tworząc tym samym zestaw do etykietowania od spodu lub od góry opakowania.

W ofercie posiadamy głowice o trzech różnych wysokościach, tj. 160 mm, 240 mm, 300 mm, do różnych wysokości etykiet. Maksymalna średnica talerza na etykiety to 400 mm. Wszystkie komponenty wykonane są z materiałów odpornych na korozję, dzięki czemu urządzenie może pracować nawet w agresywnym środowisku i jest odporne na ewentualne zachlapania.

Głowica etykietująca

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w stosowaniu głowic etykietujących, także w nietypowych aplikacjach. Dzięki wielu różnym konfiguracjom naszych głowic etykietujących jesteśmy w stanie zaetykietować z wysoką precyzją niemal wszystkie typy opakowań dostępnych na rynku. 

Głowica etykietująca

panel HMI

głowica etykietująca

zastosowanie głowicy do etykietowania od spodu opakowania

drukarka (opcjonalnie)

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish