Dozownik tłokowy K-1000

Dozownik tłokowy K-1000

Dozownik tłokowy K-1000, przeznaczony jest do dozowania produktów płynnych lub półpłynnych. Urządzenie charakteryzuje ogromna uniwersalność. Może on być zastosowany do dozowania produktów, takich jak woda, aceton, dżem, zupy, balsamy, kremy, szampony, soki. Dzięki tej maszynie można napełniać każdy rodzaj opakowania bez względu na jego rozmiar czy kształt.

Doskonale wiemy, jak skomplikowane ze względu na gęstość i lepkość produktu może być dozowanie kremów. Dozownik K-1000 jest przystosowany do dozowania produktów o różnych lepkościach i gęstościach w zakresie od 50ml-2500ml (opcjonalnie zakresy dozy). W zależności od dozowanego produktu można zainstalować w nim różnego rodzaju rozdzielacze np: stożkowy, kulowy, suwakowy lub grzybkowy. Jako standard technologiczny w dozowniku K-1000 zastosowany został zawór zwrotny do rozdzielania medium.

Zobacz jak pracuje K-1000

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno pojedyncze maszyny konfekcjonujące, jak i kompletne linie produkcyjne. Niezależnie od tego, jaki produkt Państwo wybiorą, dozownik K-1000 może być zintegrowany również z automatycznymi liniami konfekcjonującymi HG Robotics. W takim przypadku zastosowane zostają wylewki zamykane.

ozownik tłokowy K-1000

zbiornik 30L

napęd pneumatyczny

precyzyjna regulacja dozy

blat regulowany

włącznik pneumatyczny

rama wykonana ze stali 304

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish