Dozownik tłokowy K-1000

specyfikacja

Dostarczany przez naszą firmę dozownik tłokowy K-1000, przeznaczony jest do dozowania produktów płynnych lub półpłynnych.  Dozownik tłokowy K-1000 charakteryzuje ogromna uniwersalność. Może on być zastosowany do dozowania produktów, takich jak woda, aceton, dżem, zupy, balsamy, kremy, szampony, soki. Dzięki tej maszynie można napełniać każdy rodzaj opakowania bez względu na jego rozmiar czy kształt.

Doskonale wiemy, jak skomplikowane ze względu na gęstość i lepkość produktu może być dozowanie kremów. Dozownik K-1000 jest przystosowany do dozowania produktów o różnych lepkościach i gęstościach w zakresie od 50ml-2500ml (opcjonalnie zakresy dozy). W zależności od dozowanego produktu można zainstalować w nim różnego rodzaju rozdzielacze np: stożkowy, kulowy, suwakowy lub grzybkowy. Jako standard technologiczny w dozowniku K-1000 zastosowany został zawór zwrotny do rozdzielania medium.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo zarówno pojedyncze maszyny konfekcjonujące, jak i kompletne linie produkcyjne. Niezależnie od tego, jaki produkt Państwo wybiorą, dozownik K-1000 może być zintegrowany również z automatycznymi liniami konfekcjonującymi HG Robotics. W takim przypadku zastosowane zostają wylewki zamykane.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Dozownik Tłokowy
Author Rating
51star1star1star1star1star

Specyfikacja maszyny

Wydajność:600szt./h ( 1głowica), 1000szt./h (2 głowice)
Precyzja dozy+/_ 2%
Wielkosć dozy100 ml – 1000 ml
 50 ml – 300 ml
Rozdzielacz do substancji lepkich typukrem, balsam, szampon, żel, lakier
Rozdzielacz do substancji rzadkich typutonik, woda, płyn micelarny, perfumy
Rozdzielacz do substancji z cząstkami stałymi (max 5mm) typuunigrunt, zupy z cząstkami
Podawanie produktuLEJ 30L , Stal 316L
LEJ 10L dla produktów o małej pojemności

Media

Zespół przygotowania powietrzaFESTO
Pedał nożny do uruchamiania cyklu dozowaniaFESTO
Przyłącze powietrzaØ 8mm
Schemat techniczny
Szybki kontakt!
+
Wyślij!