Linia dozująca ML-30 – kompletne linie rozlewnicze do napojów

Linia dozująca ML-30

W ofercie firmy HG Robotics znajdują się zarówno pojedyncze maszyny konfekcjonujące, jak i kompletne linie produkcyjne. Produkujemy i dostarczamy maszyny o różnym przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdują się zarówno linia dozująca, jak i maszyny etykietujące (nanoszące etykiety na każdy rodzaj opakowań) , zakręcarki liniowe, a nawet nakrętarki.

Linia dozująca ML-30 jest przeznaczona głównie dla branży chemicznej i kosmetycznej. Jest to podstawowa linia dozująca kosmetyki lub inne preparaty. Może być wyposażona w sorter nakrętek, zakręcarki do kosmetyków oraz zakręcarki automatyczne.

Istnieje możliwość wyposażenia dozownika ML-30 w układ przepływomierzy Endress+Hauser, a nawet w układ tłokowy.

Zobacz jak pracuje ML-30

Linia ML-30 doskonale sprawdza w przypadku produktów o dużym stopniu pienienia się. Do napędu nalewaków góra/dół wykorzystywany jest silnik, umożliwiający dozowanie medium pod lustrem cieczy.

W linii ML-30 może zostać zastosowana uniwersalna zakręcarka rolkowa, na której bez problemu można dokręcić pompki, triggery, nakrętki. Opcjonalnie możemy linie wyposażyć w sortownik nakrętek i automatyczną zakręcarkę do nakrętek. Na końcu linii ML-30 proponujemy nasze liniowe etykieciarki.

W ofercie firmy HG Robotics znajduje się zakręcarka do butelek, pompek, słoików, a nawet triggerów. Jeśli Państwa linia dozująca do chemii ma być wyposażona w inny rodzaj zakręcarek, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się spełnić Państwa oczekiwania i doradzić w doborze maszyn.

3. RENDER ML-30_Easy-Resize.com

stół podawczy

nalewarka dwunalewakowa

transporter płytkowy

sorter do zamknięć

zakręcarka GRIPPEROWA

pozycjoner łańcuchowy

etykieciarka do opakowań okrągłych i płaskich

stół odbiorczy

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishPolishRussian