Uniwersalna linia dozująca UL-30

specyfikacja

Produkując maszyny konfekcjonujące, dbamy o to, by były one dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymogów. Linia dozująca może być wyposażona w różnego rodzaju udogodnienia. Jedną z nich jest uniwersalna zakręcarka do opakowań.

Uniwersalna linia UL-30 jest przeznaczona przede wszystkim dla branży kosmetycznej, w której bardzo istotnym elementem jest szybka zmiana formatu z jednego kształtu opakowań na inny. Uniwersalna linia dozująca wyposażona w maszynę UL-30 wielokrotnie przyspieszy proces produkcji w Państwa firmie. W maszynie UL-30 transport opakowań odbywa się przy użyciu pasków formatowych. Dzięki jego zastosowaniu przezbrojenie maszyny nie wymaga drogich elementów formatowych i istnieje możliwość stosowania nieograniczonych rodzajów kształtów opakowań.

Czas przezbrojenia dostosowany jest do prędkości produkcji i wynosi ok. 15 min.

Uniwersalna linia UL-30 pozwala na stosowanie w niej produktów o różnych lepkościach i wielkościach dozy dzięki zastosowaniu przepływomierzowej technologii dozowania Endress Hauser. Ruch nalewaków góra /dół w tej technologii następuje przy użyciu silnika.

W linii UL-30 mamy możliwość zainstalowania uniwersalnej zakręcarki czterorolkowej, dzięki której bez problemu można zakręcić pompki, nakrętki, triggery, flip-topy . Na końcu linii UL-30 instalujemy jedną z naszych etykieciarek liniowych.

Uniwersalna linia dozująca pozwala na dopasowanie produkcji do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w przezbrojeniu urządzenia, dobraniu do niego dodatkowego wyposażenia, czy też doposażenia Państwa linii produkcyjnej w inne urządzenia, zapraszamy do kontaktu.

Specyfikacja maszyny

Zbiornik Pośredni 100L

Wydajność: Do 2400 szt./h w zależności od pojemności i rodzaju zamknięcia
Precyzja dozy +/- 2%
Wielkość dozy 50 ml – 1000ml.
Paksy fomatowe 25 szt.
Ruch nalewaków góra/dół Silnik
Pompa do podawania FIP, krzywkowa, wirowa, śrubowa
Rozdzielacz do substancji lepkich typu krem, balsam, szampon, żel, lakier
Podawanie produktu Paletopojemnik, Zbiornik Pośredni 100L

Zakręcanie

Zakręcarka rolkowa UL-R
Podawanie nakrętek ręcznie na butelkę

Media

Zespół przygotowania powietrza FESTO
Przyłącze powietrza Ø 8mm
Schemat techniczny
Szybki kontakt!
+
Wyślij!