Uniwersalna linia dozująca UL-30

Uniwersalna linia UL-30 jest przeznaczona przede wszystkim dla branży kosmetycznej, w której bardzo istotnym elementem jest szybka zmiana formatu z jednego kształtu opakowań na inny. Uniwersalna linia dozująca  UL-30 znacząco przyspieszy proces produkcji w Państwa firmie.

W maszynie UL-30 transport opakowań odbywa się przy użyciu pasków formatowych. Dzięki jego zastosowaniu przezbrojenie maszyny nie wymaga drogich elementów formatowych i istnieje możliwość stosowania nieograniczonych rodzajów kształtów opakowań. Czas przezbrojenia dostosowany jest do prędkości produkcji i wynosi ok. 15 min.

Linia dozująca może być wyposażona w różnego rodzaju udogodnienia. Jedną z nich jest uniwersalna zakręcarka do opakowań.

Zobacz jak pracuje UL-30

Uniwersalna linia UL-30 pozwala na stosowanie w niej produktów o różnych lepkościach i wielkościach dozy dzięki zastosowaniu przepływomierzowej technologii dozowania Endress Hauser. Ruch nalewaków góra /dół w tej technologii następuje przy użyciu silnika.

W linii UL-30 mamy możliwość zainstalowania uniwersalnej zakręcarki czterorolkowej, dzięki której bez problemu można zakręcić pompki, nakrętki, triggery, flip-topy . Na końcu linii UL-30 instalujemy jedną z naszych etykieciarek liniowych.

Uniwersalna linia dozująca pozwala na dopasowanie produkcji do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w przezbrojeniu urządzenia, dobraniu do niego dodatkowego wyposażenia, czy też doposażenia Państwa linii produkcyjnej w inne urządzenia, zapraszamy do kontaktu.

RENDER UL-30_Easy-Resize.com

platynkarka

nalewarka z dwoma nalewakami

zakręcarka 4ROLL

układ transportu

pasy boczne do rozładunku opakowań

stół odbiorczy

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish