Roboty

Coraz większe wymagania stawiane przed producentami stwarzają konieczność stosowania zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Zaliczają się do nich maszyny dozujące, które w sposób precyzyjny dostarczą określony produkt do opakowania, a także etykieciarki nanoszące na nie nadruk. Jednak dla zachowania porządku i harmonijnego działania całego ciągu technologicznego konieczne jest także posiadanie zrobotyzowanych sortowników. Dlaczego są one tak ważne?

Zrobotyzowany sortownik

Dostarczanie do maszyn produkcyjnych odpowiednich opakowań może odbywać się na różne sposoby. Do najskuteczniejszych z nich należą zrobotyzowane sortowniki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii skanowania i ważenia są w stanie rozróżniać wielkość butelek, słoików, fiolek i innych opakowań. W dalszym etapie dostarczają je do kolejnych sekcji linii produkcyjnej.

Szybkość ich działania i jakość, z jaką pracują, skłania do wyposażenia zakładu produkcyjnego w taki sprzęt. Dlatego firma HG Robotics oferuje zrobotyzowany sortownik o szerokim zastosowaniu. Urządzenie to sprawdzi się m.in. w branży kosmetycznej, spożywczej, chemicznej czy farmakologicznej, a także w rolnictwie. Ze względu na swoją budowę może zostać dołączone do już istniejącej linii produkcyjnej lub być elementem kompleksowego systemu oferowanego przez naszą firmę. Wiele zależy od charakterystyki zakładu i oczekiwań Klienta.

robotyzowane sortowniki
robotyzowane sortowniki

Zrobotyzowany sortownik butelek

W przemyśle wykorzystującym opakowania butelkowe z tworzywa sztucznego czy szkła zachodzi konieczność ich sortowania, płukania, skanowania i ustawiania w odpowiedniej pozycji do napełniania. Tym właśnie zajmuje się zrobotyzowany sortownik butelek. Dzięki najnowszej technologii i systemom cyfrowym jest w stanie kontrolować szybkość ich podawania, a także ich położenie czy ewentualne uszkodzenia. W ten sposób skutecznie wpływa na efektywność całej produkcji.

Proponowany przez HG Robotics zrobotyzowany sortownik butelek jest szybki, niezawodny i trwały. Zależnie od rodzaju pojemników, wydajność urządzenia może osiągać kilka tysięcy sztuk na godzinę. W ten sposób skutecznie przyczynia się do zwiększenia tempa i jakości produkcji i zachowania ciągu technologicznego.

Prezentowane przez nas maszyny stanowią ofertę przede wszystkim dla różnej wielkości zakładów przemysłowych. Ze względu na ich charakterystykę, a także indywidualną specyfikę każdego przedsiębiorstwa nasi doradcy przygotowują indywidualną ofertę dla każdego Klienta. Umożliwia to sprecyzowanie celów i weryfikację oczekiwań sprzętowych oraz dostosowanie ich do możliwości finansowych firmy z uwzględnieniem perspektyw jej rozwoju.

Do tej pory wielu Klientów skorzystało z naszego bogatego doświadczenia i wiedzy potrzebnej do budowy maszyn dozujących, sortowników na butelki i linii produkcyjnych. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu przygotowania indywidualnego projektu i jego realizacji.

Zrobotyzowany sortownik opakowań

Zrobotyzowany sortownik zamknięć

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish