Uniwersalna linia dozująca UL-20

Uniwersalna linia UL-20 jest najmniejszą i najbardziej kompaktową linią naszej produkcji, przeznaczoną głównie dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale także na przykład spożywczej. Dzięki niewielkim gabarytom linia mieści się w niewielkich przestrzeniach produkcyjnych. Maszyna ma możliwość obsługi różnych kształtów opakowań. Istnieje możliwość stosowania różnego medium. 

Aby skrócić czas przezbrojenia linii na kolejny produkt w linii UL-20 proponujemy szybko wymienne UNITy układów mokrych. Maszyna posiada CIP. Wydajność linii od 20-25szt./min. 

W linii mamy możliwość stosowania uniwersalnej zakręcarki 4ROLL, dzięki której można zakręcać pompki, nakrętki, triggery, flip-topy i inne. Na końcu linii UL-20 instalujemy jedną z naszych etykieciarek liniowych Medo, Kedo-Medo. 

Do obsługi linii wymagane 1 – 2 osoby. 

Zobacz jak pracuje UL-20

Uniwersalna linia UL-20 pozwala na stosowanie w niej produktów o różnych lepkościach i bardzo małych dozach od 5ml dzięki zastosowaniu systemu nurnikowego napędzanego serwonapędem.  Istnieje możliwość zastosowania innych typów napędów w zależności od potrzeb Klienta.

Maszyna idealnie sprawdza się w aplikacjach, w których liczy się bardzo duża dokładność oraz występuje duża różnorodność medium oraz opakowań. 

Uniwersalna linia dozująca pozwala na dopasowanie produkcji do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w przezbrojeniu urządzenia, dobraniu do niego dodatkowego wyposażenia, czy też doposażenia Państwa linii produkcyjnej w inne urządzenia, zapraszamy do kontaktu.

1084.00.000.00 OLEOFARM_4

etykieciarka

nalewarka z dwoma nalewakami

zakręcarka 4ROLL

układ transportu

pasy boczne do rozładunku opakowań

stół odbiorczy

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish