GŁOWICA ETYKIETUJĄCA E-40 Serwo

Etykieciarka do opakowań okrągłych i płaskich

Automatyczna maszyna liniowa Kedo Medo przeznaczona do etykietowania opakowań płaskich, okrągłych czy stożkowych. Zastosowanie precyzyjnego pozycjonera napędzanego silnikiem Serwo, umożliwia stosowanie różnych kształtów opakowań i powtarzalne pozycjonowanie ich w trakcie etykietowania. Dzięki zastosowaniu łatwo wymiennych elementów formatowych przezbrojenie pod inny rodzaj opakowania trwa kilka minut.  

Głowica etykietująca pozwala na nanoszenie etykiet z wysoką precyzją. Dzięki zastosowaniu precyzyjnego pozycjonera pneumatycznego naszej konstrukcji użytkownik ma możliwość szybkiego i wygodnego przezbrojenia. Wszystkie elementy sterujące, takie jak regulacje prętowe, posiadają czytelne noniusze. Urządzenie jest w stanie nanieść etykiety o wysokości nawet 300 mm.

Zobacz jak pracuje etykieciarka do opakowań okrągłych i płaskich

Istnieje możliwość doposażenia urządzenia Kedo Medo na przykład w systemy drukujące datę lub numer partii na opakowaniu, a także w stoły: odbiorczy czy podawczy, które ułatwiają wprowadzanie opakowań do maszyny i ich odbieranie.

Posiadamy duże doświadczenie w etykietowaniu wielu typów opakowań, począwszy od lakierów do paznokci czy kremów, przez ketchupy i sosy, na kanistrach z chemią kończąc. Dzięki wielu różnym konfiguracjom naszych urządzeń etykietujących jesteśmy w stanie zaetykietować z wysoką precyzją niemal wszystkie typy opakowań dostępnych na rynku.

Render Kedo Medo_Easy-Resize.com

transporter płytkowy

pozycjoner precyzyjny

transporter górny

głowica etykietująca

obrotnica

panel HMI

statyw z szafą elektryczną

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish