Uniwersalna zrobotyzowana linia dozująca UL-60

Linia UL-60 to wysoce zautomatyzowane, kompletne urządzenie o wysokiej wydajności. Linia UL-60 wybierana jest przez profesjonalne zakłady produkcyjne i z powodzeniem stawia czoła wyzwaniom jakie stawia współczesny przemysł nastawiony na wysoką wydajność.

W prezentowanej linii został zastosowany innowacyjny system sortowania opakowań. Wprowadzenie opakowań na linię możliwe jest dzięki zastosowaniu robota typu Delta sprzężonego z niezwykle precyzyjnymi systemami wizyjnymi. Sterowanie systemem odbywa się poprzez nowoczesny i intuicyjny interfejs. 

Linia dozująca firmy HG Robotics przeznaczona m.in. do kremów, olejków, balsamów. Jest to urządzenie dozująco – zamykająco – etykietujące dedykowane dla branży kosmetycznej i chemicznej. Linia UL-60 składa się z nalewarki, w której medium dozowane jest za pomocą precyzyjnych przepływomierzy elektromagnetycznych, a ruch wylewek możliwy jest dzięki zastosowaniu serwonapędów.

Zobacz jak pracuje zrobotyzowana UL-60

Układ dozujący został zaprojektowany tak, aby było możliwe dozowanie, tzw. miksów, to znaczy kilku kolorów jednocześnie. System dozujący UL-60 posiada precyzyjne centrowniki do opakowań oraz zbiorniki pośrednie na medium o pojemności 100l.

Opakowania w linii transportowane są w regulowanych paksach, które dzięki swojej budowie pozwalają na stosowanie wielu typów opakowań, 

Zamykanie opakowań rozpoczyna się od wysortowania zamknięć dzięki odśrodkowemu sorterowi i precyzyjne wprowadzenie ich na opakowania. Mamy możiwość uzupełnienia linii w zrobotyzowany sortownik do zamknięć. Dzięki zastosowaniu zdublowanego układu zakręcarek typu 4ROLL użytkownik ma możliwość zamykania różnych typów opakowań z dużą wydajnością.

Ostatnim ogniwem linii UL-60 jest etykieciarka do opakowań płaskich i okrągłych z ośmioma głowicami, zaprojektowana w taki sposób, aby nanosić odpowiednią etykietę w zależności od rodzaju (koloru) medium. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysoce zautomatyzowanych rozwiązań z zakresu konfekcjonowania produktów. Z powodzeniem dostarczamy urządzenia spersonalizowane, to znaczy dostosowane pod dany rodzaj produktu czy oczekiwanie Klienta.

1076.00.000.00 PCC Kosmet_Easy-Resize.com male

nalewarka z dwunastoma nalewakami

układ transportu

podwójna zakręcarka typu 4ROLL

zrobotyzowany sorter do opakowań

sortownik do zamknięć

etykieciarka do opakować okrągłych i płaskich z ośmioma głowicami

stół odbiorczy

Specyfikacja maszyny

Masz pytania lub wątpliwości ? Napisz, zadzwoń !

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

EnglishGermanPolish