Spotkajmy się na Tragach w Düsseldorfie! / Let’s meet at the Düsseldorf Trades fair!

[english version below]

Miło nam poinformować, że firma HG Robotics weźmie udział w międzynarodowych targach branży opakowaniowej Interpack w Düsseldorfie, które odbędą się w dniach 4-10 maja 2023 roku. Firma będzie wystawiać innowacyjne rozwiązania, w tym maszyny pakujące, etykietujące i napełniające, a także systemy wizyjne i sensoryczne.

Zapraszamy obecnych i potencjalnych klientów do odwiedzenia stoiska numer 15A31, gdzie nasi eksperci będą dostępni, aby przedstawić nasze produkty i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Będziemy również prezentować nasze najnowsze technologie i trendy w przemyśle opakowaniowym, co pozwoli naszym klientom dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach i korzyściach wynikających z zastosowania naszych rozwiązań.

Targi Interpack w Düsseldorfie to doskonała okazja do bliższego zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży opakowań, a także do spotkania z naszymi ekspertami i dowiedzenia się więcej o naszych produktach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszymi zaawansowanymi i innowacyjnymi rozwiązaniami!


____________________________________________________________________________


We are pleased to announce HG Robotics will participate in the international trade fair for the packaging industry Interpack in Düsseldorf, which will take place from 4 to 10 May 2023. The company will be exhibiting innovative solutions, including packaging, labelling and filling machine as well as vision and sensory systems.

We invite existing and potential customers to visit stand number 15A31, where our experts will be available to introduce our products and answer any questions. We will also be showcasing our latest technologies and trends in the packaging industry, allowing our customers to learn more about our capabilities and the benefits of using our solutions.

The Interpack trade fair in Düsseldorf is an excellent opportunity to get to know more about the latest trends and innovations in the packaging industry, as well as to meet our experts and find out more about our products. We warmly invite you to visit our stand and learn more about our advanced and innovative solutions!

EnglishGermanPolish